Tanszéki díjazottak a Kari Tanácson

Az idei ünnepi Kari Tanácson, 2023. június 28-án szerdán több tanszéki kollégánk új kinevezést kapott, vagy kari elismerésben részesült.

(Fotó: Dr. Patziger Miklós)

Címzetes egyetemi tanári címet kapott tanszékünk nyugalmazott oktatója, Dr. Erdélyi Attila.

Címzetes egyetemi docensi címet kapott tanszékünk nyugalmazott oktatója, Dr. Simon Tamás Károly.

Egyetemi docensi kinevezést kapott tanszékünk két oktatója, Dr. Csanaky Judit Emília és Dr. Nagy Balázs.

Kari kutatói díjat vehetett át tanszékünk négy oktatója a 2020-2022. évek kutatói teljesítménye után.

A nem vezető oktató kategóriában Dr. Sólyom Sándor 1. helyezést, Dr. Nagy Balázs 2. helyezést, míg vezető oktató kategóriában Dr. Majorosné Dr. Lublóy Éva Eszter 1. helyezést, Dr. Balázs György László 3. helyezést ért el.

Az OHV értékelésen tanszékünkről négy oktató részesült elismerésben a tavalyi év alapján.

Dr. Hlavicka Viktor 2. helyezést, Szijártó Anna 5. helyezést ért el a nem vezető oktatók körében, míg Dr. Fenyvesi Olivér 2. helyezést és Dr. Nehme Salem 3. helyezést értek el a vezető oktatók között.